(12)66-876-09

   kontakt@creascope.net

Nowości na rynku farmaceutycznym

D-vitum – suplement z witaminą D3

Witamina D3 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Jednak – szczególnie w zimie – wielu ludzi odczuwa jej brak, w takim wypadku należy ja suplementować. Nowością na rynku jest suplement z witaminą D3 D-vitum. Zapewnia on prawidłowe funkcjonowanie układu mieśniowego jak również odpornościowego. Poprawia wchłaniania wapnia i fosforu. wspiera utrzymanie zdrowych kości, jak również poprawia samopoczucie.

Zalecenia:

Zaleca się spożywać jedną kapsułkę po zjedzeniu posiłku.


Maść Viperin – wyciąg z jadu żmii

Aktywne składniki jadu żmii są bazą dla tej maści. W skład wchodzi także wosk pszczeli i wyciąg z rozmarynu. Jest to maść o działaniu przeciwbólowym, zapobiega również powstawanie obrzęków i stanów zapalnych.

Zastosowanie:

Wsmarować bezpośrednie w miejsce zmienione chorobowo, przynajmniej dwa razy dziennie. Należy rozsmarować cienką warstwę na skórę.

>

Silikonowe plastry na blizny Sutricon

Blizny bez wątpienia nie dodają urody. Wielu ludzi poszukuje wiec sposobów, aby się ich pozbyć. Świetną alternatywą dla maści okazały się silikonowe plastry Sutricon. Odznaczają się wysoką skutecznością w leczeniu blizn.

Zastosowanie:

Stosować w przypadku głębokich blizn. Preparat zmniejsza ich widoczność, a także rozjaśnia i wygładza.

>

Syrop Bronchopect Junior

Jest to nowość firmy Herbapol przeznaczona dla dzieci. Syrop stworzony został z naturalnych ziołowych składników. W skład syropu wchodzi: korzeń prawoślazu, wyciąg z owoców aceroli, owoc bzu czarnego.

Zalecenia:

Produkt przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Zaleca się przyjmowanie syropu w okresie wzmożonych przeziębień.