(12)66-876-09

   kontakt@creascope.net

O nas

Witaj na portalu medycznym, na którym znajdziesz porady zdrowotne, informacje o lekach, jak również nowości, które pojawiły się na rynku farmaceutycznym. Dzięki nam będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata medycyny. Odwiedzając nas regularnie i korzystając z naszych porad, podniesiesz swoją odporność i będziesz rzadziej chorował.

Dla każdego coś dobrego…

Każdy znajdzie tutaj informacje przydatne dla Ciebie. Wiele ciekawych porad odnajdą tutaj rodzice małych dzieci – eksperci publikują swoje porady pediatryczne dotyczące zdrowia dziecka. Znajdą się również wskazówki zdrowotne dla osób starszych.

Medycyna naturalna

Na portalu znajda się również porady z zakresu medycyny naturalnej. Będziemy publikować właściwości ziół i innych naturalnych specyfików. Znajdą się tutaj również przepisy na różne zdrowotne mieszanki, które mają za zadanie poprawić stan zdrowia.

Wszelkie porady zdrowotne publikowane są po konsultacji z lekarzami!

Zachęcamy do przysłania swoich pytań odnośnie zdrowia – z pewnością na wszystkie odpowiemy i opublikujemy wpisy, które będą prezentowały szersze podejście do problemu.